لقمه اول فیل کنکور کارشناسی ارشد را بخورید

فیل کنکور ارشد را لقمه لقمه بخورید

معتبرترین برنامه ریزی آزمون آزمایشی کنکور کارشناسی ارشد

.

مطابق معتبرترین منابع علمی و بر اساس نتایج بدست آمده از بیش از ۲۰۰۰ دانشجویی که تا کنون در مؤسسات مختلف نظیر تعاونی سازمان سنجش، پارسه، کوثر دانشگاه تهران و … با آنها مشاوره داشته ام و همچنین طبق بررسی نتایج دانشجویانم در دانشگاه، بهترین برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد برنامه ای نیست که مشاور برای دانشجویان تعیین می کند بلکه قویترین برنامه، برنامه ای است که خود دانشجو با توجه به شناخت دقیق خود تعیین می کند. مشاور تنها باید مسیر را به درستی نشان دهد و روش برنامه ریزی را به دانشجو یاد بدهد. بنابراین در این مقاله قصد دارم به شما در شناخت دقیق نیازهای خودتان کمک کنم و بعد از آن روش دقیق برنامه ریزی برای آزمون های آزمایشی را به شما ارائه کنم.

در اولین لقمه با توجه به حساسیت زمانی به سراغ برنامه ریزی برای آزمون های آزمایشی می رویم و شما را با هدف اصلی آزمون آزمایشی آشنا می کنیم. در لقمه های بعدی به پارامترهای مهم در شناخت شرایط بدنی و ذهنی شما می پردازیم و علاوه بر آنها برنامه ریزی را تکمیل تر می کنیم تا جایی که شما با صرف زمان کمتر بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید و به طور شگفت آوری یک هفته درس بخوانید ولی نتیجه یک ماه را بگیرید.

یک ضرب المثل هست که می گوید: یک فیل را چطور می توان خورد؟ به نظر خود شما چطور می توان خورد؟

حق با شماست. یک فیل را می توان لقمه لقمه خورد!

کنکور کارشناسی ارشد هم یک فیل بزرگ است که می توان آن را به چند قسمت تقسیم کرده و هر قسمت را باز هم به لقمه های کوچکتری تقسیم کرد و در نهایت به سادگی این فیل را خورد. اگر دوست من در کنکورهای آزمایشی شرکت کرده بود (برای آشنایی با دوست من به مقاله “رتبه یک کنکور ارشد کیست؟” مراجعه کنید) و به جای حرکت با چشم بسته و در سطح بالا، برنامه ریزی خود را مرحله به مرحله مطابق با برنامه آزمونهای آزمایشی هماهنگ می کرد و آرام آرام با شرکت در جلسات آزمون آزمایشی، زمان کنکور کارشناسی ارشد را تحت سلطه خود می گرفت و در تکنیک های تست زنی خبره می شد قطعا نتیجه او همان رتبه یک بود که توقع و آمادگی آن را داشت.

این مطلب هم برای شما مفید است:  جدول جادویی برنامه ریزی آزمون آزمایشی ارشد

من نیما شیرزاد دانش آموخته دانشکده فنی دانشگاه تهران در این کتاب شما را با رازی آشنا می کنم که بسیاری از دوستان و دانشجویانم در معتبرترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه تهران و دانشگاه شریف مطابق آن به موفقیت بزرگ در کنکور کارشناسی ارشد رسیده اند.

کتاب زیر را دانلود کنید و از مطالب آن لذت ببرید.

به امید روزی که جشن قبولی خود در گرایش و دانشگاه مورد علاقه تان را برگزار کنید.

نیما شیرزاد کنکور کارشناسی ارشد لقمه اول فیل کنکور کارشناسی ارشد را بخورید
فیل کنکور کارشناسی ارشد

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
تبریک! فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید
ایمیل شما نزد ما محفوظ است! ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
تبریک! تنها یک کلیک مانده است
ایمیل شما نزد ما محفوظ است! ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
پس از کلیک بلافاصله دانلود انجام می شود
ایمیل شما نزد ما محفوظ است! ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis viverra, urna vitae vehicula congue, purus nibh vestibulum lacus, sit amet tristique ante odio.
ENTER YOUR NAME
ENTER YOUR E-MAIL
ENTER YOUR PHONE NUMBER
Your Information will never be shared with any third party.